הרמת גבות: ניתוח הרמת גבות

שוקלים ניתוח הרמת גבות? אם כן, הגעתם למקום הנכון. במאמר זה נדון בכל מה שאתם צריכים לדעת על ניתוח הרמת גבות, כולל מידע על הליך הניתוח וההחלמה.

הידעתם: הגבות הן חלק חשוב מהבעות הפנים ויכולות לשמש להעברת מגוון רחב של רגשות. גבה יכולה לשפר את תווי הפנים ולגרום לאדם להיראות אטרקטיבי יותר.

ניתוח הרמת גבות הוא הליך קוסמטי המשמש לשיפור מראה הגבות על ידי הרמתן למצב גבוה יותר. לעתים הרמת גבות משפרת גם את מראה העפעפיים ואת שדה הראיה העליון, ויכולה להתבצע בשילוב ניתוחי עפעפיים במקרים המתאימים.

ישנן מספר טכניקות לניתוח הרמת גבות, וההחלטה על הניתוח המתאים מתקבלת לאחר בדיקה והערכה מלאה ובשיחה עם המטופל/ת במרפאה. 

מה חשוב לדעת לפני ששוקלים לעבור ניתוח הרמת גבות:

לפני שעוברים ניתוח בגובה גבות, יש כמה נקודות שחשוב לדעת ולשקול:

  • מטרה וציפיות: כדאי שתהיה לכם הבנה ברורה למה אתם רוצים לעבור את הניתוח ומה אתה מצפים להשיג ממנו. שוחחו על הציפיות שלכם עם המנתח/ת שלכם כדי להבטיח שהן מציאותיות.
  • היסטוריה רפואית: המנתח/ת שלכם יצטרך לדעת על כל מצב רפואי שיש לכם, כמו גם על כל התרופות שאתם לוקחים. הקפידו לחשוף אלרגיות או ניתוחים קודמים.
  • סיכונים וסיבוכים: כל הניתוחים טומנים בחובם סיכונים וסיבוכים אפשריים. עליכם לדון באלה עם המנתח/ת שלכם ולהבין מה יכול לקרות.
  • פרטי הליך הניתוח: עליכם להבין את ההליך הספציפי שאתם תעברו, כולל סוג ההרדמה בה נעשה שימוש, משך הניתוח ותהליך ההחלמה.
  • זמן החלמה מהניתוח: זמן ההחלמה יכול להשתנות בהתאם לסוג הניתוח שאתם עוברים. עליכם לדון בזמן ההחלמה הצפוי עם המנתח/ת שלכם ולתכנן בהתאם.
  • הוראות טיפול לאחר הניתוח: המנתח/ת שלכם יספק לכם הנחיות ספציפיות לטיפול לאחר הניתוח שעליכם לעקוב אחריהם היטב כדי להבטיח ריפוי והחלמה טובה.

חשוב שתהיה הבנה ברורה של כל ההיבטים של הניתוח לפני קבלת החלטה. הקפידו לשאול את המנתח כל שאלה שיש לכם ולקבל החלטה מושכלת על סמך כל המידע העומד לרשותכם.

לפני ואחרי הרמת גבות ע"י דר' לנדאו

ישנם מספר סוגים שונים של הרמת גבות

הסוגים הנפוצים יותר כוללים:

  • הרמת גבות אנדוסקופית – בניתוח זה, נכנסים עם מצלמות דרך מספר חתכים קטנים יחסית מאחורי קו השיער ומרימים את הגבות דרך חתכים אלו. 
  • הרמת גבות ישירה, באמצעות חתך מעל הגבה – כולה או חלקה החיצוני. 

בנוסף, במקרים רבים ניתן לבצע הרמת גבות זמנית ללא ניתוח, באמצעות הזרקת בוטוקס ו/או חומרי מילוי. תוצאות אלו אמנם זמניות, אך לעתים חוסכות צורך בניתוח.

לכל סוג יש את היתרונות והחסרונות שלו ולכן חשוב לדון בכל האפשרויות עם הרופא/ה שלכם לפני שתחליטו איזו מהן הכי מתאימה לכם.

ניתוח הרמת גבות נחשב בדרך כלל בטוח כאשר הוא מבוצע על ידי מנתח/ת מנוסה אשר ממלא/ה אחר פרוטוקולי בטיחות נאותים במהלך ההליך. עם זאת, כמו בכל הליך כירורגי,  קיימים סיכונים כגון זיהום, פגיעה עצבית, הפרעה בתחושה, צלקות ועוד, ולכן חשוב לשקול את הסיכונים הללו מול היתרונות הפוטנציאליים לפני קבלת החלטות לגבי ביצוע ניתוח מסוג זה.

טיפים לבחירת מנתח.ת הרמת גבות

  • בצעו מחקר שוק – וודאו שאתם לוקחים זמן וחוקרים מנתחים/ות שונים/ות באזורכם, כך שתוכלו להשוות את רמות הניסיון והמקצועיות שלהם, ביקורות וחוות דעת של המטופלים וכו'.
  • תשאלו שאלות – אל תחששו לשאול שאלות על כל דבר הקשור להליך כולל – זמן החלמה, הוראות טיפול לאחר ניתוח וכו'.
 

לפגישת ייעוץ או מידע נוסף – צרו קשר בטלפון 054-5570070. 

צור קשר

השאר פרטים ונשוב אליך בהקדם

דילוג לתוכן